Lunos lauko dangčiai ir grotelės mini rekuperatoriams

, , ,

Kokybiški ir ilgaamžiai Lunos fasado dangčiai bei grotelės 

 

 

Lauko grotelės

 

Lunos lauko grotelės pagamintos iš plastiko, kuris atsparus ultravioletiniams spinduliams, todėl laikui bėgant negeltonuoja. Taip pat plastikas išlieka tvirtas - netrupa ir neaižėja. 

Grotelės gaminamos dviejų spalvų: baltos (RAL 9016) ir antracito (RAL 7016). Grotės turi tinklelį apsaugantį nuo vabzdžių. 

 

 

Lauko dangčiai

 

Lunos lauko dangčiai pagaminti iš aliuminio ir nudažyti milteliniu būdu, todėl jie yra ilgaamžiai ir atparūs aplinkos poveikiui. 

Lauko dančiai gaminami dviejų spalvų: baltos (RAL 9016) ir antracito (RAL 7016). Dangčiai turi tinklelį apsaugantį nuo vabzdžių, garso izoliacinę medžiaga, kuri sugeria iš lauko sklindantį triukšmą bei neleidžia dangčiui skambėti lyjant lietui. 

 

 

      LUNOtherm                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

 

Lunos LUNOthem fasado elementas 

 

Vėdinimo įrangos grotelės ar kiti elementai, esantys ant pastato fasado, dažnai atrodo gana nepatraukliai, todėl Lunos sukūrė LUNOtherm fasado elementą, kuris yra integruojamas į pastato temoizoliacinį sluoksnį. Naudojant LUNOtherm elementus, vėdinimo sistemos oro tiekimo ir šalinimo angos perkeliamos į lango angokraštį, todėl vizualiai fasadas lieka nepaliestas. Visi Lunos gaminiai išskyrus eGO ir Nexxt rekuperatorius yra suderinami su LUNOtherm fasadiniu elementu.

 

LUNOtherm puikiai tinka naujos statybos ir renovuojamiems pastatams. Šis elementas gali būti naudojamas su mažai degiais ir nedegiais fasadais. LUNOtherm gaminamas įvairaus storio ir gali būti parinktas pagal namo termoizoliacinio sluoksnio storį.