Lunos Silvento EC ventiliatorius

 

Galingas ir taupus slėginis oro šalinimo ventiliatorius

 

Lunos Silvento EC oro šalinimo ventiliatorius turi naujos kartos EC tipo elektrinį variklį, kurio maksimalios elektros energijos sąnaudos yra vos 6,8 W per valandą. Naujasis EC variklis leidžia sukurti 360 Pa slėgių skirtumą, todėl oras patalpoje, kurioje įrengtas ventiliatorius, pakeičiamas ypač greitai ir efektyviai. Taip pat didelis sukuriamas slėgis užtikrina, jog nei oro salygos, nei vamzdyno ar šachtos būklė nesutrukdys ventiliatoriui pašalinti nustatytą šalinamo oro kiekį. 

 

 

Tylus

 

Lunos Silvento EC ventiliatorius pasižymi ypatingu tylumu. Veikdamas mažiausiu greičiu skleidžia vos 20 dB garso, o maksimaliu 35 dB garso. 

 

 

Skirtingi modeliai

 

Lunos naujam modeliui sukūrė ir naują dizainą: naujasis Silvento EC turi stilingą bei elegantišką dizainą.

LUNOS siūlo dviejų tipų Silvento EC modelius:

Standartinis variantas turi integruotą laikmatį su funkcijomis: veikimo laiko uždelsimas, įsijungimo vėlinimas, veikimas su pertrūkiais.

Comfort variantas turi drėgmės jutiklį, kuris kontroliuoja ventiliatoriaus veikimą pagal patalpoje esančią drėgmę. Šis modelis taip pat turi ir standartinio varianto laikmačio funkcijas.  

Visi Silvento ventiliatoriai yra pritaikyti veikti drėgnose patalpose. Jų valdymo blokelių elektronikos elementai yra dengti specialiu metalu, kuris apsaugo juos nuo drėgmės patekimo ant kontaktų ir korozijos formavimosi. 

 

 

Suderinamumas

 

Naujasis Silvento EC yra visiškai suderinamas su visais LUNOS produktais. Tai leidžia iškilus poreikiui lengvai ir patogiai pakeisti seną įrangą nauja.