Lunos valdikliai mini rekuperatoriams

, , ,

Visi Lunos valdikliai visiems Lunos įrenginiams

 

5/GS valdiklis

 

Lunos 2018 metų naujiena! 

Valdiklis skirtas apjungti kelis Lunos įrenginiu į vieną sistemą, tokiu būdu užtikrinant patogų ir lengvą sistemos valdymą. Įrenginys valdomas paprastais rankų gestais - judinant ranką aukštyn/žemyn arba į kairę/dešinę pusę. Įrenginio režimų pasikeitimą indikuoja nugarinėje dalyje įrengtos LED lemputės. Valdiklis komplektuojamas su drėgmės jutikliu, o drėgmės lygis namuose indikuojamas LED lemputėmis. 

 

 

5/SC-FT valdiklis 

 

Valdiklis naudojamas su visais Lunos gaminiais ir gali valdyti nuo vieno iki šešių įrenginių be papildomų priedų. Šio valdiklio privalumas labai paprastas ir aiškus valdymas. Visos įdiegtos funkcijos indikuojamos LED lemputėmis. Valdiklyje įdiegtas drėgmės jutiklis, kuris padeda namuose palaikyti gerą oro kokybę, net kai nieko nėra namuose. 

 

 

5/UNI-FT valdiklis

 

Šis valdiklis kaip ir 5/SC-FT naudojamas su visais Lunos įrenginiais ir gali valdyti nuo vieno iki šešių įrenginių be papildomų priedų. Valdiklis jungiamas prie dviejų klavišų jugiklio, kuriuo vėliau yra kontroliuojami Lunos įrenginių veikimo greičiai ir kitos funkcijos. Valdiklis komplektuojamas su drėgmės jutikliu, kuris automatiškai kontroliuoja įrenginių veikimą pagal oro drėgnumą namuose. 

 

 

Touch Air Comfort valdiklis

Valdiklis skirtas valdyti visą namų vėdinimo sistemą iš vienos vietos. Šis valdiklis turi lietimui jautrų rašalinį ekraną. Standartiškai komplektuojamas su drėgmės jutikliu, o papildomai galima įsidiegti CO2 jutiklį, kuris padėtų dar tiklsiau valdyti oro kokybę namuose. Dažniausiai naudojamas privačiuose namuose, kuriuos įrengiami 4 ir daugiau mini rekuperatorių.