Lunos vidaus difuzoriai

, , ,

Lunos vidaus difuzoriai montuojami kartu su mini rekuperatoriais ir orlaidėmis

 

Lunos siūlo rinktis vieną iš keturių vidinių difuzorių, kurie pagaminti iš ypač kokybiško plastiko, kuris yra atsparus ultravioletiniams spinduliams, todėl laikui bėgant negeltonuoja.  

 

 

9/IBS

 

Vidinis difuzorius dažniausiai naudojamas patalpose, kuriose reikalinga ypatinga tyla. Difuzorius sukurtas taip, kad sugertų ventiliatoriaus keliamą garsą ir papildomai izoliuotų iš lauko sklindantį triukšmą. Jis suteikia maksimalų komfortą neapribodamas rekuperatoriaus ar orlaidės darbo.

 

 

9/IBK

 

Vidinis difuzorius puikiai tinka miegamojo, svetainės ar darbo patalpose. Difuzorius yra legvai atidaromas ir uždaromas, todėl nekelia nepatogumų atliekant filtrų valymą ar keitimą. Oro srautas tekantis per šį difuzorių yra nukreipiamas į viršų, todėl patalpoje geriau pasiskirsto šviežias lauko oras. 

 

 

9/IBG

 

IBG vidinis difuzorius gaminamas su stikliniu viršutiniu dangteliu. Tai jam suteikia išskirtinumo bei prabangumo, todėl difuzorius gali būti naudojamas kaip interjero detalė. Šis difuzorius kaip ir IBK nukreipia oro srautą į viršų, todėl patalpoje geriau paskirstomas šviežias lauko oras. Difuzorių lengvą atidaryti ir uždaryti atliekant filtrų valymą ar keitimą.

 

 

9/IBE

 

Vidinis difuzorius puikiai tinka visų tipų patalpose. Minimalistinis dizainas ir mažas dydis jam leidžia susilieti su sienos paviršiumi ir tapti nepastebimu. Difuzorius yra lengvai atidaromas ir uždaromas, todėl lengva atlikti oro filtro valymą ar keitimą.