Priedai

You want a perfect integration of your ventilation components into your building project and/or you want to arrange it to your own tastes, then you’ll be comfortable with our choice of accessories.

Lunos valdikliai mini rekuperatoriams

Visi Lunos valdikliai visiems Lunos įrenginiams

 

5/GS valdiklis

 

Lunos 2018 metų naujiena! 

Valdiklis skirtas apjungti kelis Lunos įrenginiu į vieną sistemą, tokiu būdu užtikrinant patogų ir lengvą sistemos valdymą. Įrenginys valdomas paprastais rankų gestais - judinant ranką aukštyn/žemyn arba į kairę/dešinę pusę. Įrenginio režimų pasikeitimą indikuoja nugarinėje dalyje įrengtos LED lemputės. Valdiklis komplektuojamas su drėgmės jutikliu, o drėgmės lygis namuose indikuojamas LED lemputėmis. 

 

 

Lunos vidaus difuzoriai

Lunos vidaus difuzoriai montuojami kartu su mini rekuperatoriais ir orlaidėmis

 

Lunos siūlo rinktis vieną iš keturių vidinių difuzorių, kurie pagaminti iš ypač kokybiško plastiko, kuris yra atsparus ultravioletiniams spinduliams, todėl laikui bėgant negeltonuoja.  

 

 

9/IBS

 

Lunos lauko dangčiai ir grotelės mini rekuperatoriams

Kokybiški ir ilgaamžiai Lunos fasado dangčiai bei grotelės 

 

 

Lauko grotelės

 

Lunos lauko grotelės pagamintos iš plastiko, kuris atsparus ultravioletiniams spinduliams, todėl laikui bėgant negeltonuoja. Taip pat plastikas išlieka tvirtas - netrupa ir neaižėja. 

Grotelės gaminamos dviejų spalvų: baltos (RAL 9016) ir antracito (RAL 7016). Grotės turi tinklelį apsaugantį nuo vabzdžių. 

 

 

Lauko dangčiai